Wyjątkowa promocja! Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

NOWOŚĆ‼️
Transakcje z użyciem kodów BLIK, wysyłanie i otrzymywanie przelewów na telefon BLIK oraz możliwość otrzymywania powiadomień push na telefon to najnowsze udogodnienia dla najmłodszych klientów, którzy posiadają aplikację PeoPay KIDS w Banku Pekao.
👉👉Pakiet PeoPay KIDS, w skład którego wchodzi Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikacja PeoPay KIDS, został stworzony dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Celem aplikacji PeoPay KIDS jest wprowadzenie dziecka w świat finansów już od najmłodszych lat. Dzieci mogą uczyć się oszczędzać w wirtualnych skarbonkach. W aplikacji dziecko może liczyć na pomoc wirtualnych trenerów (lis, złotówka i żubr), którzy zarówno w aplikacji, jak i za pośrednictwem animowanych filmów na stronie www udzielają praktycznych porad dotyczących zarządzania finansami – wszystko w bardzo przystępny sposób, językiem dopasowanym do percepcji najmłodszych.
🎁Od 1 marca Bank Pekao wprowadził dla dzieci wyjątkową promocję Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XIX, w ramach której można zyskać nawet 2️⃣0️⃣0️⃣ zł.

Szczegółowe informacje o nowościach w aplikacji PeoPay KIDS znajdują się na stronie www.pekao.com.pl/blik-kids, a więcej o ofercie dla dzieci 6-12 lat i Pakiecie PeoPay KIDS na stronie www.pekao.com.pl/peopaykids

Artykuł promocyjny: Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie

Rate this post
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *