Bezpłatna aplikacja „BABUapka”

Fundacja Pomaganie Jest Trendy uruchomiła dziś bezpłatną, stworzoną przez polski startup 3win „BABUapkę”na smartfony, której celem jest integracja rodziców z dziećmi, a także pomaganie innym –dziś skupiasię na wsparciu ukraińskich rodzin. Aplikacja promowana jest spotem dostępnym na stronie duszekbabu.pl- tam też można ją pobrać.

Użytkownicy BABUapki za podejmowanie wyzwań dostępnych w jej ramach, premiowani są wirtualnymi monetami fundacyjnego Duszka BABU, które następnie mogą wymieniać na nagrody lub przekazywać na rzecz fundacji, a ta z kolei ich równowartość przekaże na prowadzone przez siebie akcje. W aplikacji dostępne są wyzwania polegające między innymi na odwiedzaniu ciekawych miejsc w trakcie wycieczek rowerowych czy pieszych, a także konkurencje polegające na zrobieniu jak największej liczby kroków. Istotą aplikacji jest także walka z FOMO (fear of missing out), w której paradoksalnie użytkownicy nagradzani są za nieużywanie swojego telefonu, przeznaczając ten czas na wspólną, zdrową zabawę.

„Celem statutowym jaki obejmujemy pomocą jako fundacja są oddziały neonatologii w polskich szpitalach.W ostatnich dniach z inicjatywy ordynatorów szpitali, które wspieraliśmy dotychczas, całość pozyskiwanych funduszyprzeznaczać będziemy na stworzenie Domu Walecznej Matki, który służyć będzie kobietom z dziećmi oraz kobietom w ciąży uciekającym z Ukrainy, natomiast jak tylko wojna ustanie, będzie to dom, w którym schronienie, pomoc medyczną oraz spokój znajda kobiety i dzieci uciekające przed wszelaką agresją i krzywdą” – wyjaśnia Krzysztof Gorzkiewicz, prezes fundacji Pomaganie Jest Trendy.

    Użytkownicy aplikacji będą mogli również zostać dodatkowo nagradzani, kupując suplementy diety produkowane pod marką Duszka BABU, z których całkowite zyski fundacja przeznacza na cele statutowe, a w których opakowaniach znajdują się kody, generująceekstra monety na ich kontach.

    W ubiegłym roku fundacja zorganizowała pomoc oddziałom neonatologii w kwocie prawie 3 milionów złotych – w tym roku za pośrednictwem aplikacji, sprzedaży wspomnianych produktów, środków z 1% podatku oraz zbiórki znajdującej się na stronie: https://www.siepomaga.pl/dom-bezpiecznego-dziecinstwa.

Rate this post
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *