„Robaczki z Zaginionej Dżungli” – zapraszamy do kina!

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety, wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.
„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to najnowsza kinowa ekranizacja serialu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. To zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii – Thomasa Szabo i Hélène Giraud, urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku.

ZWIASTUN: https://youtu.be/HP1slQsrw-4

Gatunek: komedia, animacja
Produkcja: Francja 2019
Scenariusz i reżyseria: Thomas Szabo („Robaczki z Zaginionej Doliny”), Hélène Giraud („Robaczki z Zaginionej Doliny”)

Mamy też dla Was zaproszenia do kina na specjalny pokaz filmu. Odbędzie się on 4 marca (poniedziałek) o godz. 18.30 w KINOTECE w Warszawie. Mamy 10 podwójnych zaproszeń. Czekamy na Wasze wpisy w komentarzu do posta na Facebooku. Możecie zgłaszać się w dniach 26-28 lutego.  UWAGA! Osoby, które otrzymają zaproszenia, zostaną wymienione pod postem. Prosimy o podanie nazwiska lub hasła, które mają znaleźć się na liście u biletera. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *