Rewia „Masza i niedźwiedź na lodzie” to niepowtarzalna i nowoczesna adaptacja znanego na całym świecie serialu rysunkowego „Masza i niedźwiedź”.

W rewii bierze udział ponad 30 mistrzów jazdy figurowej, tancerzy i akrobatów, którzy zaprezentują swoje umiejętności w różnokolorowych kostiumach. Bajkowe historie uzupełnia wspaniała scenografia z blisko 10-metrowej wysokości domkiem niedźwiedzia, który jest na tyle duży, że niedźwiedź może się w nim komfortowo schować przed ciekawską i figlarną Maszą. Jednak ona nie pozwoli mu ani na chwilę odpocząć i bez przerwy wraz z innymi zwierzętami ściga go po całej scenie-lodowisku przy akompaniamencie wesołych piosenek.
Dzięki wesołej i wpadającej w ucho muzyce powstała wspaniała rewia, którą polubiły zarówno dzieci, jak i ich rodzice.
Przedstawienie to łączy sztukę teatralną, muzyczną i jazdę figurową. Do tego piękne animacje wyświetlane na wielkim monitorze z diodami LED o powierzchni 138 m2 oraz kolorowe dekoracje, które do złudzenia przypominają te znane z filmów.

Polecamy!

Mamy też dla Was 3 podwójne zaproszenia na widowisko, które odbędzie się w Ergo Arena (Gdańsk/Sopot) 3 lutego 2019 roku. Czekamy na Wasze wpisy w komentarzu do posta na Facebooku. Możecie zgłaszać się w dniach 25-26 stycznia.  Osoby, które otrzymają zaproszenia, zostaną wymienione pod postem.

Więcej informacji na stronie: http://maszaniedzwiedz.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes