Wielka obniżka z okazji Dnia Dziecka!

W naszym sklepie internetowym www.edukram.pl znajdziecie już nie tylko „Kumpla”, ale i książeczki specjalnie dla dzieci. Ciekawe i pięknie ilustrowane! 

Teraz taniej aż 30%:

Seria książeczek o zwierzętach: • „To ja, MYSZKA” • „To ja, JEŻYK” • „To ja, PANDA WIELKA” • „To ja, WIEWIÓRKA” • „To ja, DELFIN” • „To ja, PINGWIN”.

Myszy można spotkać w zaśnieżonych tundrach i na gorących pustyniach. Budują swoje domki wśród źdźbeł traw, kopią norki w ziemi albo chowają się między kamieniami. Lubią też osiedlać się tam, gdzie żyją ludzie. Mysz to bardzo małe zwierzątko, ale to nie oznacza, że jest niemądre albo tchórzliwe…


 

 

 

 

 

 

 

Jeże pojawiły się na Ziemi 15 milionów lat temu. Chociaż są małe, to niczego się nie boją – ani węży, ani trucizn, ani ciemności! Już w 11. dniu życia jeżyki potrafią zwijać się w kłębek. Pewne gatunki jeży nie mają igiełek, a bronią się przed wrogami, wydzielając zapach czosnku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiewiórki są zwinne i zaradne. Zanim ukryją orzech w swojej spiżarni, najpierw pocierają go łapkami i zostawiają na nim swój zapach. Potrafią wywąchać szyszkę znajdującą się nawet 150 centymetrów pod śniegiem, a potem rozgryźć ją w ciągu 5 minut. Skaczą jak nikt inny – nawet 3–4 metry w dal. Poznajcie ciekawskie wiewiórki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *