Zapraszamy na 9. Warszawskie Targi Książki!

17-20 maja 2018 r., PGE Narodowy

Warszawskie Targi Książki to prawdziwe święto dla miłośników książek w każdym wieku. To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu spotkać pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców z całego świata, wziąć udział w zajęciach i warsztatach oraz zobaczyć wiele ciekawych wystaw. To możliwość zdobycia autografów i kupienia książek w wyjątkowych cenach.

Każdy kto kocha czytać, z pewnością znajdzie coś dla siebie!

I w tym roku na odwiedzających będzie czekać mnóstwo atrakcji, m.in. specjalna strefa dziecięca, w której spotkać będzie można znanych autorów, m.in.: Agnieszkę Frączek, Agnieszkę Stelmaszyk, Barbarę Gawryluk, Dorotę Kasjanowicz, Monikę Michaluk czy Cezarego Harasimowicza.
W związku z obchodami 100-lecia niepodległości poznamy „alfabet niepodległości” i przyjrzymy się także naszej bliskiej ojczyźnie . Czy nasz dom to nasze miasto? Kraj? A może kosmos? Na te pytania także postaramy się odpowiedzieć w trakcie niezwykle inspirujących warsztatów plastycznych z najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ilustratorami.
Będzie też coś dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, czym są „etnogadki” lub są ciekawi, jak wygląda „Maszyna radości”. Atrakcji nie zabraknie!
A wszystkim nieco zagubionym wśród morza książek, jak zawsze pomocy udzieli Ostry Dyżur Literacki, który w tradycyjnej już medycznej scenerii po gruntownym badaniu pacjenta potrzebującego czytelniczego wsparcia, przepisze recepty na odpowiednie książki.

cogito
Warszawskie Targi Książki już niedługo!
Podobał Ci się post? Oceń!